SKO - Szkolne Kasy Oszczędności

OPIEKUN SKO:

Bożena Wiatr – Dolik

SKO KONTO DLA UCZNIA
Dla uczniów w wieku od 5. lat do ukończenia 13. roku życia z unikalnym serwisem internetowym dostosowanym do potrzeb dziecka

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

Oprocentowanie zmienne 2,5% w skali roku do kwoty 2500 zł i 0,50% od nadwyżki ponad 2500 zł

Atrakcyjny serwis internetowy SKO dostosowany do potrzeb dzieci.

Tygodniowa kapitalizacja odsetek.

Możliwość wpłat i wypłat gotówkowych u Opiekuna SKO w szkole (do kwoty 50 zł)

Dostęp do Konta dla Ucznia dla uprawnionych Opiekunów SKO

Dostęp dla Rodzica do SKO Konta dla Ucznia – wystarczy dyspozycja w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego (o ile Rodzic posiada konto w PKO Banku Polskim z dostępem do iPKO)