Zajęcia dodatkowe



L.p

Godziny lekcyjne

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00 -8:45

Rytmika kl.2b- Aneta Mateusiak- Bagińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl.6b- Patrycja Belka

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. 8 – Justyna Tabaka

Zajęcia rozwijające z fizyki kl. 7 -8 Grzegorz Ignaczak

Zajęcia wyrównawczo- dydaktyczne z języka angielskiego kl. 6a- Justyna Tabaka

Zajęcia rozwijające klasa 8 język niemiecki –Ewelina Nawrot

2

8:55-9:40

     

3.

9:50-10:35

     

4.

10:45-11:30

     

5.

11:45-12:25

 

Rytmika kl. 2a- Aneta Mateusiak Bagińska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. 2 b- Monika Więdłocha

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.2 a – Elżbieta Fujarczuk

 

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. 3 b- Monika Adamska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1b – Elżbieta Fujarczuk

Laboratorium matematyczne” – Gabriela Nalichowska

6.

12:40-13:25

Zajęcia logopedyczne kl.3 –Bożena Wiatr- Dolik

Tajemniczy świat łamigłówek” kl. 6b- Justyna Tokarska

W krainie baśni , bajek i komiksów „ kl.1b – Elżbieta Fujarczuk

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego kl.3- Anna Kaczkowska

Zajęcia rozwijające zdolności wokalne kl. 1-3 Aneta Mateusiak Bagińska

Zajęcia logopedyczne kl.1 –Bożena Wiatr- Dolik

koło małego naukowca” kl.2b – Monika Więdłocha

W krainie baśni , bajek i komiksów „ kl.1a – Izabela Wyder

Koło małego naukowca” kl.2 – Monika Więdłocha

Laboratorium matematyczne” kl.3b – Monika Adamska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.5a – Grażyna Jednak

W krainie baśni , bajek i komiksów „ kl.3a – Gabriela Nalichowska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze język angielski kl.6 – Aneta Raducka

Zajęcia logopedyczne kl.2 – Bożena Wiatr- Dolik

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. 1a –Izabela Wyder

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl. 3 a- Monika Adamska

7.

13:40-14:25

Koło biologiczne kl.8 – Małgorzata Topoła- Górka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego kl. 2 – Anna Kaczkowska

 

W krainie baśni , bajek i komiksów „ kl.3b – Monika Adamska

Poznaję Świat” kl.5b-Barbara Sośnicka-Ciupa

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze język angielski kl.6 – Aneta Raducka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki kl. 6 a – Iwona Strugała

Zajęcia wyrównawczo- dydaktyczne z języka angielskiego kl. 5a- Justyna Tabaka

Tajemniczy świat łamigłówek” – Justyna Tokarska

Zajęcia rozwijające z biologi kl. 8 –Małgorzata Topoła- Górka

Zajęcia logopedyczne kl.4-8 – Bożena Wiatr- Dolik

Zajęcia rozwijające zdolności taneczne kl.1-3 Aneta Mateusiak- Bagińska

Zajęcia rozwijające z matematyki „ więcej wiem , umiem więcej, mogę więcej kl.8 – Justyna Tokarska

8.

14:35-15:20

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego kl.5b – Anna Kaczkowska

Poznaję Świat” kl. 5a– Ewelina Nawrot

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.7 – Grażyna Jednak

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze kl.7 – Aneta Raducka

Palcem po mapie” kl. 7 –Ewa Tobiś

Zajęcia rozwijające klasa 7 język niemiecki –

Barbara Sośnicka- Ciupa

Sks kl. 8

( chłopcy)–Andrzej Rychter

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki kl. 8 – Iwona Strugała

Zajęcia rozwijające zdolności taneczne kl.4-8 Aneta Mateusiak- Bagińska

9.

15:30-16:15

SKS kl.8 (dziewczynki)- Renata Ignaczak- Mieszkalska

  

SKS kl. 6 –Andrzej Rychter

Zajęcia rozwijające zdolności wokalne kl.4-8

Aneta Mateusiak- Bagińska

 

10.

16:15- 17:00

SKS kl.8 (dziewczynki)- Renata Ignaczak- Mieszkalska

SKS kl.5 –Jacek Tobiś