Uczniowie

Wychowawca: Izabela Wyder

1BlabuśNadia
2BuchertŁukasz Robert
3DomagałaPaulina
4DrostOskar Marcin
5GarncarekDaniel Szymon
6KaczmarekWojciech
7KalinowskiMarcel Zbigniew
8KopańskiAlan Krzysztof
9LachowskiWitold Jan
10MateracJakub Paweł
11MatusiakZuzanna Marta
12NapierajLiliana
13NiechcielskiKacper
14PaluchNikola
15PlacekBartłomiej
16RomaszDominik
17SimborAmelia Maria
18ŚrodaZuzanna Marta
19WicherOskar Damian
20WybraniecPatryk Paweł
21ZarembaDominik
22ZiembaJulita Emilia

Wychowawca: Elżbieta Fujarczuk

1

Belka

Nikodem Szymon

2

Borecki

Kajetan Łukasz

3

Chwinda

Nikola Monika

4

Derek

Bartosz Alfred

5

Derek

Natalia Wiesława

6

Dziadak

Cezary

7

Felisiak

Sergiusz

8

Kaptur

Klaudia Maria

9

Krężel

Anna Weronika

10

Krupa

Magdalena Katarzyna

11

Nawrot

Hanna

12

Owczarek

Wojciech

13

Pamuła

Maria Agnieszka

14

Pietrzykowska

Julia

15

Popiołek

Lena Anastazja

16

Rak

Hanna Małgorzata

17

Szczęsny

Stanisław Aleksander

18

Tokarski

Igor Ksawery

19

Urbaniak

Hubert

20

Wiecheć

Antoni Andrzej

21

Wilczek

Adriana

22

Wójcik

Jakub Dominik

Wychowawca: Bożena Wiatr – Dolik

1

Bryja

Katarzyna Krystyna

2

Bytys

Martyna Hanna

3

Gaj

Wojciech Radosław

4

Grabowski

Fabian Karol

5

Grygiel

Igor

6

Kalemba

Lena Magdalena

7

Kiński

Nicole

8

Kokot

Martyna Joanna

9

Kubiak

Dawid

10

Kubiak

Paulina

11

Plewa

Zuzanna

12

Rasztar

Hanna

13

Sekienda

Malwina Katarzyna

14

Stasiak

Szymon Kacper

15

Szkopińska

Oliwia

16

Sztajnert

Marcel Alan

17

Tabaka

Nikodem Tomasz

18

Wilk

Natalia Anna

19

Wojnowicz

Maksymilian Tobiasz

20

Wolny

Piotr

21

Wypchło

Aleksander

Wychowawca: Monika Więdłocha

1

Bechta

Liwia

2

Brysch

Antoni

3

Kaczmarek

Mateusz Jan

4

Kluzowska

Magdalena Bożena

5

Kopeć

Aleksander Daniel

6

Księżyk

Angel Roman

7

Mania

Bartosz

8

Michnik

Adam Jan

9

Mysiura

Magdalena Joanna

10

Olejnik

Zofia Hanna

11

Paprotny

Radosław Jan

12

Pawlak

Michał

13

Pawlak

Oliwia

14

Przybylski

Adam Mateusz

15

Słonina

Franciszek Adam

16

Smugowski

Konrad Janusz

17

Uznańska

Anna Marta

18

Wanowska

Barbara Maria

19

Włoch

Łukasz

20

Woźna

Maja

21

Zaremba

Hanna Lena

Wychowawca: Gabriela Nalichowska

1

Bartosiak

Amelia Olga

2

Janas

Maksymilian Grzegorz

3

Klimek

Lena Maria

4

Kowalczyk

Agata Anna

5

Lipka

Łukasz

6

Milka

Klara Joanna

7

Młynarczyk

Zuzanna

8

Olewiński

Bartłomiej Sylwester

9

Pietkun

Paulina

10

Polak

Ksawery

11

Sieja

Wiktoria Anna

12

Sokołowski

Oskar Łukasz

13

Stempień

Miłosz Krystian

14

Tkacz

Szymon Kacper

15

Wilk

Julia Weronika

16

Włoch

Jakub Jan

17

Zaremba

Daria

18

Żydziak

Patryk

19

Żydziak

Radosław

Wychowawca: Monika Adamska

1

Bor

Nadia Wiktoria

2

Gocek

Dawid Jakub

3

Gołdyn

Laura

4

Kaczor

Tymoteusz Tadeusz

5

Kalemba

Maja Aleksandra

6

Kalemba

Mateusz

7

Kokot

Szymon Marcin

8

Kryściak

Dagmara Bogusława

9

Michnik

Nikola Paulina

10

Nowosławka – Koj

Magdalena Teresa

11

Panek

Dawid Jakub

12

Pawlaczyk

Lena

13

Polak

Marcel Tomasz

14

Povrazhyk

Matvii

15

Stasiak

Maria Magdalena

16

Stefaniak

Dominik

17

Stępień

Oliwia Wiktoria

18

Zawadzki

Dominik

Wychowawca: Ewelina Nawrot

1

Bechta

Alan

2

Gosławski

Cezary Aleksander

3

Jabłońska

Dalia

4

Koj

Nikola

5

Lewandowska

Laura Zofia

6

Łuniewski

Brajan Sebastian

7

Matusiak

Fabian Marcin

8

Napieraj

Wiktor

9

Noga

Sonia Emilia

10

Orzeszyna

Dominik

11

Orzeszyna

Amelia

12

Pamuła

Bartosz Stanisław

13

Panek

Nadia Klaudia

14

Popczyk

Emilia

15

Pryszcz

Alicja Alina

16

Rong

Natalia

17

Sokół

Alicja Anna

18

Stasiak

Kinga Zofia

19

Strugała

Kacper Filip

20

Szczykała

Magdalena Aleksandra

21

Świecak

Lena Aneta

22

Wątor

Jakub

23

Wdowiak

Bartosz Adam

24

Wicher

Oliwia Małgorzata

25

Włoch

Antoni Łukasz

26

Zander

Oskar Krzysztof

Wychowawca: Barbara Sośnicka – Ciupa

 

1

Chwalińska

Zuzanna Karolina

2

Dolny

Konrad

3

Glinka

Zofia

4

Korzeniowska

Nadia Joanna

5

Krzyżanowska

Martyna

6

Mońka

Barbara

7

Mońka

Katarzyna

8

Niećko

Franciszek Aleksander

9

Pamuła

Wiktoria Agnieszka

10

Placek

Jakub Sebastian

11

Plewa

Maria

12

Pol

Pola Patrycja

13

Polak

Katarzyna Joanna

14

Popiołek

Filip Franciszek

15

Przybylska

Maja Ewa

16

Pyzalska

Nadia Hanna

17

Rusiniak

Maciej Stanisław

18

Słowik

Olga Maria

19

Smugowska

Maja

20

Stopczyk

Dominika Katarzyna

21

Szaniec

Mateusz

22

Szewczyk

Weronika Dominika

23

Świderski

Filip

24

Wicher

Laura Monika

25

Wybraniec

Wiktor Rafał

26

Zygmunt

Roksana Judyta

27

Żydziak

Tymoteusz

Wychowawca: Elżbieta Grzelak – Kuliberda

1

Adamski

Bartosz Robert

2

Cebula

Adam Kacper

3

Dolna

Roksana

4

Dudek

Maja Anna

5

Grondys

Julia Anna

6

Kaczmarek

Piotr

7

Kaczmarek

Zuzanna

8

Krzyżanowski

Kacper

9

Ladra

Filip Ryszard

10

Nowak

Dominik Daniel

11

Olewiński

Krystian Andrzej

12

Pawlak

Roksana Rozalia

13

Pilarska

Weronika

14

Pukowska

Michalina Kamila

15

Rychlik

Dominika Anna

16

Serweta

Oskar Konrad

17

Smela

Sebastian

18

Śmiałkowska

Maria Anna

19

Tkacz -Włoch

Małgorzata Helena

20

Urbaniak

Patryk

21

Wójcik

Kacper

22

Żyta

Marcel Marcin

Wychowawca: Małgorzata Krysiak

 

1

Bartosiak

Maja

2

Gigiel

Hanna Aneta

3

Głowacki

Wojciech Bartosz

4

Gońda

Kinga Hanna

5

Grzeżółkowska

Wiktoria Elżbieta

6

Hąbek

Antoni Józef

7

Kadłubowski

Ignacy

8

Kalemba

Szymon

9

Marciniak

Kinga Alicja

10

Matusiak

Łukasz

11

Mońka

Wojciech

12

Nowak

Klaudia Maria

13

Nowosławski

Remigiusz Jan

14

Przybylska

Zuzanna

15

Raj

Oliwia Karolina

16

Salicki

Oskar

17

Skoczylas

Laura

18

Strugała

Jakub Sławomir

19

Szmid

Zuzanna Wiktoria

20

Szyszka

Oskar

21

Uznańska

Julia Klaudia

22

Zaremba

Bartosz Aleksander

23

Zawadzki

Kacper

24

Zejman

Wiktoria Klaudia

Wychowawca: Aneta Raducka

 

1

Bartkowski

Leonard

2

Brzóska

Wiktoria Oliwia

3

Czernek

Jakub

4

Dylong

Igor Mirosław

5

Grzebiela

Kacper Sebastian

6

Kaczmarek

Bartłomiej

7

Klich

Aleksandra

8

Korzeniowski

Igor Ryszard

9

Krzykowiak

Marcel Bernard

10

Langner

Wojciech Michał

11

Madeła

Maja Zofia

12

Morawiak

Olaf

13

Orłowska

Maja Anna

14

Paprotna

Milena Maria

15

Paprotny

Jakub

16

Pilak

Zuzanna Maja

17

Pilarski

Eryk

18

Popczyk

Kacper

19

Popczyk

Krystian

20

Rossetti

Lea

21

Rychlik

Michał Paweł

22

Siarkiewicz

Zofia

23

Stanek

Bartosz Maciej

24

Szaniec

Konrad Mirosław

25

Wójcik

Michał

26

Zając

Dominika

27

Zimnowoda

Patrycja

Wychowawca: Aneta Mateusiak – Bagińska

1

Bąkowski

Bartosz Aleksander

2

Brodny

Amelia Agnieszka

3

Brymora

Kaja Jolanta

4

Brzóska

Paweł

5

Chomiakowska

Małgorzata Ewa

6

Cichosz

Dorota Aleksandra

7

Grondys

Izabela Łucja

8

Grygiel

Zuzanna Natalia

9

Jabłońska

Paulina Anna

10

Kadłubowski

Jakub

11

Kamińska

Martyna Anna

12

Kostorz

Kacper Przemysław

13

Łapcik

Kinga Kornelia

14

Ławny

Dominik Łukasz

15

Mysiura

Wojciech Daniel

16

Olewińska

Wiktoria Dominika

17

Pakuła

Dawid Antoni

18

Paliwoda

Dominik

19

Paliwoda

Hubert

20

Pamuła

Dominik Tomasz

21

Pecyna

Roksana Wiktoria

22

Pietrzak

Amelia Renata

23

Polak

Bartłomiej Piotr

24

Rychlik

Katarzyna Aleksandra

25

Sekienda

Oliwia Magdalena

26

Skoczylas

Sara

27

Sobieralski

Patryk Marian

28

Szirch

Amelia Maria

29

Śmiałkowski

Jan Paweł

30

Warwas

Kacper Patryk

31

Wieczorek

Wiktoria

32

Włodarski

Jakub