II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY "WŚRÓD GRECKICH BOGÓW I BOHATERÓW MITOLOGII"

10.04.2024 r. odbył się w naszej szkole II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY “WŚRÓD GRECKICH BOGÓW I BOHATERÓW MITOLOGII “. Wzięło w nim udział 15 uczniów z 5 szkół: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Praszce, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Praszce, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wandy Chotomskiej w Praszce, Zespół Szkolno Przedszkolny w Strojcu i Katolicka Szkoła SPSK w Wierzbiu.

1. miejsce zajęły ex aequo: Maria Stasiak (SP nr 3 w Praszce), Patrycja Rzepka ( PSP SPSK w Wierzbiu); 2. miejsce zajęła Barbara Wanowska (SP nr 3 w Praszce), a 3. miejsce zdobyła Lena Cieślak (SP nr 4 w Praszce). Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.