Klasa IIIA z wizytą u weterynarza

02 grudnia br. uczniowie klasy III a w związku z realizowanymi tematami dotyczącymi psów udali się do Gabinetu Weterynaryjnego lekarzy weterynarii Edyty i Radosława Kwiatkowskich. Pani weterynarz przekazała trzecioklasistom cenne informacje dotyczące psów, ich pielęgnacji, przyzwyczajeń i roli jaką odgrywały i odgrywają w życiu człowieka. Opowiedziała uczniom o swoim zawodzie i co trzeba zrobić, żeby go wykonywać, Pani weterynarz chętnie odpowiadała na pytania, które zadawały dzieci. Niespodzianką okazały się psy Państwa Kwiatkowskich, które były bardzo pozytywnie nastawione do uczniów i chętnie pozowały z nimi do zdjęć. Bardzo dziękujemy lekarzom weterynarii Edycie I Radosławowi Kwiatkowskim za możliwość pobytu w gabinecie , za przekazaną wiedzę i zapoznanie się choć w minimalnym stopniu z codzienną pracą weterynarza.