Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt

W hali Kotwica w Praszce rozegrany został półfinał mistrzostw województwa opolskiego w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Zawody odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci.
Bardzo dobrze zaprezentowały się w nich piłkarski Szkoły Podstawowej nr 3, podopieczne Jacka Tobisia – zajęły 1. miejsce w turnieju i awansowały do finału mistrzostw województwa.
W pierwszym meczu „Trójka” pokonała 3-0 PSP z Jaryszowa (bramki: Roksana Dolna, Małgorzata Włoch, Julia Uznańska), a w kolejnym zremisowała 0-0 z PSP Łubniany. A że w spotkaniu Łubniany – Jaryszów padł remis 4-4, to zespoły z Praszki wygrał turniej”.
SP 3 Praszka: Kinga Marciniak – Roksana Dolna, Zuzanna Kaczmarek, Roksana Pawlak, Weronika Szewczyk, Hanna Gigiel, Marzena Śmiałkowska, Małgorzata Włoch, Julia Uznańska.
Turniej sędziował Bogdan Panek.”

TEKST: Andrzej Szatan – AS Serwisowy