„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice! Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Praszce została beneficjentem „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” na lata 2021-2025 i uzyskała rządowe wsparcie finansowe w wysokości 15 tysięcy złotych (12 tysięcy złotych z dotacji oraz 3 tysiące złotych z Urzędu Miasta w Praszce) przeznaczone na zakup książek. W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Podajcie tytuły książek/serii wydawniczych, które polecacie, które warto przeczytać, lub które chcielibyście, by znalazły się w naszej bibliotece. Na Wasze propozycje czekamy do 10. czerwca 2022 roku – w tym celu prosimy o wypełnienie ankiety (link poniżej). Propozycje pożądanych tytułów można również wysyłać bezpośrednio do koordynatora projektu pani Ewy Katarzyny Tobiś przez dziennik elektroniczny. Link do ankietyhttps://www.interankiety.pl/f/1AJl7XdQ