VI Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I LO w Praszce

W dniu dzisiejszym odbył się VI Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I LO w Praszce. Wszyscy mieli do rozegrania 5 rund. W zawodach wzięłoudział 23 uczestników z 8 okolicznych szkół. Sędzia główny Jarosław Marchewka przedstawił reguły i przystąpiono do rozgrywania szachowych partii. Każdy dysponował w partii dziesięcioma minutami. Zacięta rywalizacja wyłoniła zwycięzcę. Został nim Radosław Cieślak z SP 4 w Praszce. Nasi uczestnicy wykazali się sporą wolą walki i jak na pierwszy tego typu turniej wypadli przyzwoicie. Najlepsza trójka otrzymała pucharyi nagrody rzeczowe. Wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymali skromne podarunki.Życzymy im sukcesów i zdobywania jak najlepszych miejsc w przyszłych turniejach.